Domain Tescil ve Hosting Hizmetleri

Günümüzde kurumsal ve bireysel amaçlı kullanılabilen en yaygın medya ortamı WEB Sayfaları olmuştur. WEB Sayfaları sayesinde kurumunuz ile ilgili en güncel bilgiler anında tüm dünyanın erişimine sunulur. Arama motorları ile indekslenmesi sayesinde bugüne dek kurumunuzun ismini, adresini hiç duymamış insanlar bile sadece birkaç saniye içerisinde sizinle ilgili en detaylı bilgilere ulaşabilir, yeni iş imkanları edinmenizi sağlayabilir.

WEB Sayfalarının en önemli tanıtım araçlarından birisi olmaya başlaması ile birlikte, yazılı dökümanlar yerini WEB adres ve linklerine bırakmaya başlamıştır. Reklam spotlarında firmalar markaları ile birlikte en çok WEB adreslerini duyurmaktadır.

Web sayfalarının, bütün bu saydığımız faydaları artık herkesçe kabul edilmektedir. Önemli olan WEB sayfasının ne şekilde hazırlandığı ve ne şekilde sunulduğudur. Dikkat edilecek kriterler, kesintisiz ve hızlı erişim sağlanmasıdır. Bir ziyaretçi sayfanıza erişemediğinde ya da sayfalarınıza düşük hızla erişildiğinde, hiç kimse dakikalar boyunca sizin sayfalarınızı görmek için vakit kaybetmeyecek, sıradaki başka bir adrese bağlanacaktır.

TURK TASARIM, WEB sayfanız için kullanmanız gereken alan adı (domain name) kayıt işlemlerinizi de yapmaktadır.

Yayınlanan sitelerinizin teknik destekleri tarafımızca yılın 365 gün / 24 saat kesintisiz olarak yapılmaktadır.